Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Dėmesys visaverčiams tėvų ir vaikų santykiams

Liepos 28 - ąją Radviliškio rajono stovyklavietėje „Arimaitis" vyko stovykla „Būti su vaikais gera". Tai jau ketvirtus metus iš eilės vykstanti stovykla, kurią organizuoja Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras, vykdydamas programą „Įstaigų ir organizacijų, teikiančių kompleksines paslaugas krizinėse situacijose esantiems tėvams, auginantiems vaikus, ugdant tėvų socialinius ir pozityvios tėvystės įgūdžius ir teikiant prioritetą ankstyvųjų šeimos krizių prevencijai". Stovykloje tėvai ir vaikai mokosi būti kartu, drauge leidžia laisvalaikį, įgyja žinių apie saugios aplinkos kūrimą, savo gyvenamojoje vietovėje.

Į renginį atvykusias šeimas pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Kazimieras Augulis, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Baltakis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos VTAS skyriaus vedėja Larisa Paurienė. Svečiai linkėjo vaikams augti pilnavertėse, mylinčiose šeimose, o tėvams - užtikrinti vaiko saugumo, meilės ir šilumos poreikį.

Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Lina Laužadienė bendraudama neformalioje aplinkoje su vaikais ir tėveliais diskutavo apie teisės pažeidimus, policininko profesiją, saugios aplinkos kūrimą.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pakrančių apsaugos rinktinės, Zoknių užkardos pareigūnai pristatė pasieniečių profesiją. Daug dėmesio sulaukė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Šiaulių APGV Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotaikinga, mokomoji programa.

Stovykloje dalyvavo socialinės rizikos šeimos iš Baisogalos, Tyrulių, Grinkiškio, Šaukoto, Šiaulėnų, Aukštelkų, Radviliškio seniūnijų ir Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas" vaikai.

Renginio organizatoriai ir dalyvavę pareigūnai džiaugėsi, kad tokiuose susitikimuose užsimezga neformalūs santykiai su šeimomis, ugdomi bendravimo įgūdžiai. Šeimos mokomos atsparumo neigiamiems išorinės aplinkos poveikiams, formuojamas neigiamas požiūris į žalingus, sveikatai kenksmingus įpročius, ugdomas nepakantumas blogiui. O svarbiausias renginio tikslas - pilnavertiški tėvų ir vaikų santykiai.
 
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija 

 

Atgal