Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Susitikimas su anoniminių alkoholikų grupės nariais

2018-04-26 bendradarbiaujant su asociacija „Raudondvario kaimo bendruomenė" buvo inicijuotas atviras susitikimas su Radviliškio anoniminių alkoholikų (toliau - AA) grupės nariais. Susirinkime dalyvavo socialinių darbuotojų lankomų šeimų atstovai iš Pakalniškių seniūnijos, socialinės darbuotojos Greta Griguolaitė ir Loreta Benaitienė, kiti gyventojai iš Šeduvos ir Pakalniškių seniūnijų.
 
Susitikimo metu dalyviai buvo supažindinti su AA veikla, 12 žingsnių programa ir kitomis galimybėmis gydytis nuo alkoholizmo. Anoniminių alkoholikų grupės nariai pasidalino savo jautriomis gyvenimo istorijomis, apimančiomis gyvenimo tarpsnius kuomet jie vartojo alkoholį ir kai jie pradėjo lankytis AA grupėse. Dalyviai buvo skatinami savarankiškai ir objektyviai pažvelgti į savo potraukį alkoholiui, jie tiesiogiai galėjo stebėti kaip vyksta anoniminių alkoholikų grupės susitikimai. AA draugijos nariai akcentavo, kad norint lankytis AA grupėse reikia tik vienos sąlygos - noro nustoti vartoti alkoholį.
 
Susitikimo pabaigoje buvo atsakyta į pateiktus klausimus, išdalinti informaciniai lankstinukai ir kita literatūra. Su anoniminių alkoholikų grupės nariais susitarta tokius renginius organizuoti ir ateityje, nes tai gali padėti asmenims išspęsti priklausomybės alkoholiui, o tuo pačiu ir daugelį kitų susijusių problemų.

 

Informaciją parengė:
Pakalniškių seniūnijos socialinės darbuotojos (darbui su socialinės rizikos šeimomis)
Loreta Benaitienė ir Greta Griguolaitė

 

Atgal