Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

VDC „Ąžuoliukas“ dalyvavo Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės dienos šventiniame bėgime

2018 m. gegužės 21 d. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas" lankytojai dalyvavo Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės dienos minėjimo šventėje, kurios metu vyko šventinis bėgimas. Šios dienos minėjimas prasidėjo Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalione, kur susirinkę šventės dalyviai turėjo progą susipažinti su įvairia karine technika.

 

 

 

 

Prieš startą bėgimo dalyviai padarė apšilimą - linksmą kareivišką mankštą su šūkiais ir skanduotėmis. Šventinis 3 kilometrų bėgimas nuo Oro gynybos bataliono iki Radviliškio kultūros centro nuotaikingai ir energingai įveiktas. VDC „Ąžuoliukas" vaikai viso bėgimo metu rodė tvirtą charakterį bei gerą sportinę formą. Vieni bėgo kareivišku ritmu kartu su būriais, kiti, norėdami padaryti įspūdį, skuodė pirmose gretose.

Pasiekus finišą dalyvių laukė atminimo dovanos, kareiviška košė ir grupės „Thundertale" koncertas. VDC „Ąžuoliuko" lankytojus po finišo džiugino ne tik įvykdyta pilietiškumo akcija, bet ir kiekvienam įteiktas atminimo medalis, ant kurio parašyta: „Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės dienai skirtas bėgimas".

 

 

 Informaciją parengė:

RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinė darbuotoja Inga Ragauskaitė

 

Atgal