Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Iki, vasarėle, sveika mokykla!

Nauja mokslo metų pradžia yra labai svarbus ir atsakingas laikotarpis vaiko gyvenime. Šviečianti saulė ir šiltas oras dar primena praėjusią vasarą, tačiau kalendorius praneša, kad prasideda nauji mokslo metai ir reikia nusiteikti rimtam darbui. 
 
2018-09-03 Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau - RPBSPC) Vaikų dienos centre „Ąžuoliukas" vyko naujų mokslo metų pradžios šventė „Iki, vasarėle, sveika mokykla!". Šventės metu, VDC „Ąžuoliukas" lankytojai dalinosi įspūdžiais apie praėjusią vasarą, šiltai prisiminė labiausiai patikusias veiklas, išvykas, ekskursijas, susitikimus su įdomiais žmonėmis. 
 
 
 
Didžiausią įspūdį vaikams paliko stovykla Šventojoje. Keturias dienas vaikai gyveno prie jūros, mokėsi būti savarankiškais, kūrybingais, išradingais, draugiškais bei tolerantiškais. Taip pat pamatė Šventosios įdomiausias vietas: Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūros Žvaigždės bažnyčią, Žemaitijos „Alką", Beždžionių tiltą, atrakcionų parką. Tačiau, vaikų žodžiais, linksmiausia buvo maudytis jūroje, lepintis geru oru, šiltu smėliu ir saule.
 
 
 
Išvyka į „Anykščių labirintų parką" taip pat nepaliko abejingų ir suteikė daug džiaugsmo bei įspūdžių. Šią išvyką vaikai įvardijo kaip smagiausią bei ekstremaliausią. Sėkmingai įveikę visus parko labirintus, apsilankė kreivų veidrodžių kambaryje, patikrino savo taiklumą šaudykloje bei smagiai pramogavo linksmuosiuose kalneliuose. Taip pat įdomus potyris buvo apsilankymas „Apverstame name", kuriame tarsi negalioja gravitacijos dėsniai.
 
Kaip vieną iš įdomiausių įvykių Vaikų dienos centre šią vasarą vaikai įvardijo pažintį su savanorėmis iš Amerikos. JAV lietuvės Justina, Audra ir Ūla svečiavosi VDC „Ąžuoliukas" 2018-07 16-20 dienomis. Savanorės kartu su vaikais važiavo į ekskursiją, į Anykščius, padėdavo organizuoti įvairias veiklas, žaidimus Vaikų dienos centre, praturtino vaikų žinias apie Ameriką. VDC lankytojai atsidėkodami už įdomiai praleistą laiką su savanorėmis, organizavo pažintinę ekskursiją po Radviliškio miestą. 
 
Analizuojant vasaros metu nuveiktus darbus, vaikai nepamiršo nei vienos veiklos, patiko viskas, todėl apibendrinant sakė, kad vasarą praleido puikiai, pailsėjo ir į mokyklą grįžta pilni jėgų ir ryžto mokytis.
 
 
 
VDC veiklos organizuojamos, įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas" veiklas. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
  
Informaciją parengė:
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 

Atgal