Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Vakaronė - konkursas „SVEIKAS IR LAIMINGAS“

2018 m. gruodžio 11 d. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro (toliau - RBBSPC VDC) „Ąžuoliukas" komanda dalyvavo vakaronėje - konkurse „Sveikas ir laimingas". Konkursą kiekvienais metais organizuoja Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras.
 
 
 
Konkurso tikslas - ugdyti vaikų gebėjimą rūpintis ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti moksleivius kūrybiniam darbui. Vakaronėje - konkurse dalyvavo auklėtiniai iš 7 Radviliškio rajono vaikų dienos centrų.
 
 
 
RBBSPC VDC „Ąžuoliukas" komanda parengė konkursui prisistatymą apie dantukus. Eilėraščiais ir dainele priminė kokia svarbi yra burnos higiena, o tinkama dantų priežiūra yra pats geriausias kelias link sveikos šypsenos.
 
 
 
Po susipažinimo, originalių ir išskirtinių meninės dalies pristatymų, visos komandos turėjo atlikti organizatorių paruoštas užduotis ir pademonstruoti savo žinias apie sveikatą. Nemažai pamąstymo ir atidumo reikėjo atliekant teorinę užduotį ir raidžių kratinyje kuo greičiau surasti ligų bei jų simptomų pavadinimus. Šioje užduotyje komanda „Ąžuoliukas" buvo nepralenkiami, draugiškai bei padėdami vienas kitam sugebėjo atlikti šią užduotį pirmieji. Estafetėje savo vikrumą ir taiklumą komandos demonstravo mėtydami kamuoliukus į dėžutes. Nors vaikai labai stengėsi, ne visi kamuoliukai pasiekė tikslą, vis dėlto užduotis pasirodė labai linksma ir azartiška. Specialioje rungtyje „Tiesa - Netiesa" susirungė komandų kapitonai, kuriems teko nelengva, bet atsakinga užduotis. Komandos „Ąžuoliukas" kapitonas pasirodė puikiai, pademonstruodamas gerą supratimą ir žinias apie sveikatą.
 
 
 
Konkursas suteikė daug džiaugsmo ir gerų įspūdžių, vaikai turėjo galimybę ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti su kitų rajonų vaikų dienos centro lankytojais. 
 
 
 
Suskaičiavus konkurso balus nugalėjo DRAUGYSTĖ ir visi dalyviai buvo apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis dovanėlėmis, o vakaronės pabaigą vainikavo pasilinksminimas ir vaišės.

 

Informaciją parengė:
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 

Atgal