Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Švenčių belaukiant

Gruodis - ypatingas metas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tai gražiausių metų švenčių - Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų - laukimo laikotarpis. Tai metas, kai visi drauge dirba skleisdami gerą nuotaiką ir nuoširdumą.

 

 

 

Daugelis pasaulio vaikų gyvena laukimo nuotaikomis. Ne išimtis ir vaikų dienos centro „Gandriukas" lankytojai. Ruošdamiesi pasitikti didžiasias šventes, vaikai puošė patalpas pačių pagamintais žaislais ir girliandomis, darė Kalėdinius atvirukus artimiems žmonėms, dabino eglutę, diskutavo apie šio laikotarpio mūsų tautos tradicijas, piešė piešinius Kalėdų seneliui, o gruodžio 19 dieną vyko edukacinė popietė - „Papuošk savo eglutę".

 

 

  

Dienos centro patalpos sunkiai talpino susirinkusiuosius, nes išmokti kažką naujo visuomet smagiau, kai šalia yra suprantantys ir mylintys tėvai. Vaikai, padedant socialinei darbuotojai Jolitai Giniotienei, susipažino su eglutės gamybos ir puošybos procesu, o susidūrus su sunkumais, tėtis ar mama kantriai drąsino ir padėjo. Darbams einant į pabaigą, visų dižiulei nuostabai ir džiaugsmui - Radviliškio rajono mero Antano Čepononio ir jo žmonos Nijolės Čepononienės bei RPBSPC direktorės Ritos Vilimaitės vizitas. Meras vaikams įteikė dovanėlių, palinkėdamas būryje būti draugiškais ir vieningais, o tėveliams gražių ir prasmingų švenčių. Vaikai už dovanas padėkojo eilėraštukais ir dainomis.

 

 

Tai tikrai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo kelio peržvelgimui, planų kūrimui. Tereikia tik trupučio kantrybės, geros nuotaikos ir šypsenos vienas kitam.

 


Informaciją parengė: RPBSPC Pakiršinio Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja A. Utkienė

 

Atgal