Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ – Kalėdinis renginys

Kalėdos - stebuklų metas, kuomet tikime, kad išsipildys mūsų svajonės, troškimai, viltys. Vaikų dienos centrą „Ąžuoliukas" lankantys vaikai savo stebuklo sulaukė - į Kalėdinį renginį centre atvyko linksmi ir laukiami svečiai: Kakė Makė, Kalėdų Senelis ir Trolis.
 
 
 
Kakė Makė išmokė vaikus įvairių žaidimų, šokių. Trolis grojo gitara ir dainavo kartu su vaikais. Neliko abejingi linksmybėms ir vaikų tėveliai bei svečiai, dalyvaujantys renginyje, kurie taip pat prisijungė prie žaidimų ir šokių. Šventės kulminacija - visų laukiamo, tikrų tikriausio Kalėdų Senelio pasirodymas.
 
 
 
Vaikų dienos centro lankytojai šiam susitikimui rengėsi iš anksto. Visi skubėjo pademonstruoti Seneliui savo meninius sugebėjimus: kas šoko, kas dainavo, kas deklamavo eilėraščius apie Kalėdas. Kalėdų Senelis liko sužavėtas, pagyrė vaikus už jų kūrybingumą ir visiems vaikams įteikė po dovanėlę, o nenurimstanti Kakė Makė padovanojo muilo burbulų fiestą ir sniego gniūžčių mūšį.
 
 
 
Vaikus nepaprastai pradžiugino Radviliškio r. savivaldybės administracijos direktorės Jolantos Margaitienės sveikinimo žodžiai, linkėjimai, dovanos bei dalyvavimas renginyje.
 
 
 
Atsisveikinus su Kalėdų Seneliu, Troliu ir Kake Make, vaikų dienos centro lankytojų laukė dar viena staigmena - 2018 m. nominacijų įteikimas. Kiekvienas vaikas gavo savo nominaciją, kurias paskelbė Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė.
 
 
 
Kalėdinis renginys organizuotas įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas" veiklas. Projektą finansuoja Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
 
 
 
 

Informacija parengė: RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinės darbuotojos 
Jelena Vyšniauskienė, Inga Ragauskaitė

Atgal