Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Vaikų dienos centre įdomu ir tėveliams

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau - RPBSPC) Vaikų dienos centro (toliau - VDC) „Ąžuoliukas" lankytojų tėveliams nuo spalio mėnesio buvo organizuojami užsiėmimai, kuriuose jie buvo kviečiami kūrybiškai ir įdomiai praleisti laiką, kartu su vaikais išmokti pynimo iš popieriaus, karoliukų vėrimo bei vilnos vėlimo meno. Kūrybinius užsiėmimus vedė vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Inga Ragauskaitė.
 
 
 
Dalyvaudami rankdarbių pamokėlėse ir vaikai, ir jų tėvai, nuoširdžiai džiaugėsi matydami savo rankų darbo rezultatą, džiaugėsi įdomiai ir kūrybingai kartu praleistu laiku. Kai kurių tėvelių teigimu, jie atrado savo naują hobį ir namuose taip pat pina, veria iš karoliukų ir velia iš vilnos. 
 
 
 
Aptardami nuveiktus darbus VDC lankytojų tėvai pripažino, kad kūrybinės dirbtuvėlės kartu su vaikais nepaprastai suartino šeimos narius, sustiprina tarpusavio santykius, supratimą bei ryšius tarp vaikų ir tėvų. Tiek vaikai, tiek tėvai, užsiėmimų metu išmoko kantrybės, siekti užsibrėžto tikslo, išlaisvino savo fantaziją bei kūrybingumą. 
 
 
 
Tėvų bei vaikų pageidavimu, ateinančiais naujais metais vaikų dienos centre ketinama tęsti kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimus: susitarta susitikti bendram darbui kartą per mėnesį.
 
 
 
Vaikų dienos centro veiklos organizuojamos įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas" meninių įgūdžių ugdymo veiklas. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informaciją parengė:
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 

Atgal