Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Velykoms artėjant

Velykos - ypatinga gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, simbolizuojanti saulės šilumą, gyvybės užgimimą bei gamtos prabudimą. Tokį pat jausmą norisi sukurti ir namuose, kad šiluma ir pakili nuotaika spinduliuotų Šv. Velykų rytą, nes tik buvimas su šeima, jaukumas namuose sukuria tikrą stebuklą.
 
 
 
Kad pajusti artėjančių švenčių didybę ir aplink tvyrančią džiugią nuotaiką VDC „Gandriukas" darbuotojos su savo mažaisiais dienos centro lankytojais mokėsi įvairiausių darbelių Šv.Velykų tematika, kūrė ir dabino margutį, sėjo prieskoninius augalus, puošė aplinką, diskutavo apie Šv. Velykų prasmę ir simboliką.
 
 
 
Visi žinome, kad prieš šventes papuošti namai suteikia šiam laikotarpiui ypatingą nuotaiką. Tačiau kaip tai padaryti originaliai ir neišleidžiant pinigų? Kad patenkintų vaikų smalsumą savo unikaliais ir kūrybiškais atradimais sutiko pasidalinti Lizdeikos gimnazijos technologijų mokytoja Olesia Kablienė. Vaikai dirbo su didžiuliu užsidegimu, nepraleido nei vieno mokytojos pamokymo ar patarimo. Po sunkaus ir susikaupimo reikalaujančio darbo mokytoja Oliesia stebėjosi vaikų žingeidumu, noru pradėtą darbą padaryti iki galo, individualumu. 
 
 
 
Kiekvieno mūsų supratimas apie laimę ir džiaugsmą yra skirtingas, tačiau akivaizdu, kad dėmesys ir estetinis vaizdas turi didžiulę reikšmę mūsų savijautai. Taigi, jei norime nustebinti artimuosius ir įnešti kruopelytę džiaugsmo, sukurkime nuostabią namų atmosferą - tiesiog papuoškime savo namus kad ir mažomis smulkmenėlėmis.
 
 
 
Neabejojame, jog šios pamokos tapo galimybe prisidėti prie jaunųjų dienos centro lankytojų kūrybiškumo lavinimo, tradicijų ir papročių saugojimo bei puoselėjimo.

Informaciją parengė: RPBSPC Pakiršinio VDC socialinio darbuotojo padėjėja Alma Bagdonienė

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku