Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

VDC „Ąžuoliukas“ Velykinė paroda

asmet pasiruošimas Velykoms vaikams tampa ypatinga švente - su margučiais, velykiniais atributais ir linksmybėmis. Siekdami puoselėti etninę kultūrą, neužmiršti lietuvių šventinių papročių bei tradicijų, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau - RPBSPC) Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas" Šv. Velykas pasitiko VDC lankytojų darbelių parodą.
 
Parodos atidarymo metu RPBSPC kolektyvui buvo pristatyti gražūs, spalvingi, spinduliuojantys pavasarine nuotaika vaikų darbai ir dekoracijos iš gamtinių medžiagų, vilnos, odos, popieriaus. Pristatant parodą, buvo pabrėžta, kad gaminant rankdarbius, vaikų dienos centre stengiamasi naudoti ir antrines žaliavas, prikeliant panaudotus daiktus antram gyvenimui, tokiu būdu vaikai mokomi tausoti gamtą.
 
 
 
Taip pat parodos lankytojai buvo informuoti, kad RPBSPC vaikų dienos centras tęsia projektą „VDC „Ąžuoliukas" ir 2019 metais.
 
 
 
Parodos svečiai buvo sužavėti vaikų darbais, kūrybingumu, išradingumu bei linkėjo sėkmės kūrybiniuose ieškojimuose.
 
 
Vaikų dienos centro veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas". Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Informaciją parengė:
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 

Atgal