Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Išvyka į plaukimo baseiną

Jokios knygos nei enciklopedijos nesuteikia tiek žinių, kiek reali kelionė į vietą, apie kurią buvo kalbėta klasėje. Kelionių metu lavėja vaikų socialiniai, komunikacijos bei mąstymo įgūdžiai. Vaikai mokosi dirbti komandoje, o suklupus - padėti vienas kitam. 
 
Dar nesulaukę įprastų mokslo metų pabaigos, VDC „Gandriukas" lankytojai savo nuolatinių pagalbininkių VDC darbuotojų A. Utkienės ir A. Bagdonienės lydimi aplankė Radviliškio plaukimo baseiną.
 
 
 
Čia jie smagiai leido laiką. Vieni vaikai mokėsi plaukti ir įdėmiai klausėsi prižiūrėtojų - gelbėtojų Artūro Balčiūno ir Gražvydo Bredulskio patarimų ir instrukcijų, kiti smagiai žaidė vandenyje, o mažieji, pajutę burbulinės vonios teikiamus malonumus, pozicijų neužleido iki paskirto laiko pabaigos. Laikas baseine prabėgo nepastebimai, o džiaugsmo kupina popietė tesėsi Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke. 
 
 
 
Žinoma, vaikai grįžo pavargę, bet pavargę nuo įspūdžių ir žinių gausos.
 
 
 
Vaikų dienos centro išvykos organizuojamos įgyvendinant projektą „Vaikų dienos centras „Gandriukas". Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
 

Informaciją parengė: RPBSPC Pakiršinio VDC socialialinė darbuotoja
A. Utkienė

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku