Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Interneto pavojai

2019-11-05 Šiaulėnų seniūnijoje vyko edukacinis renginys šeimoms „Interneto pavojai". Renginyje dalyvavo Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausias tyrėjas Aivaras Kardašius. Specialistas susirinkusiems aiškino apie galimus antisocialius, smurtinius žaidimus, apie bendravimo internete saugumą. Ypatingą dėmesį atkreipė į tėvų atsakomybę, apie jų būtiną bendravimą su vaikais ir žinojimą, kur vaikai lankosi internete, kokius žaidimus žaidžia, ką veikia būdami internete. Tyrėjas A. Kardašius atsakė į vaikams ir tėvams kilusius klausimus. 
 
 
 
Susitikimo pabaigoje tyrėjas A. Kardašius dalyvavusiems priminė apie saugų vaikų kelią į ugdymo įstaigas, pagrindinius reikalavimus. 
 
 
 
Edukacinį renginį organizavo Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis Rūta Šimkutė ir Ona Rimšienė.
 
 
 

RPBSPC informacija

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku