Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Paskaita-diskusija „Globėjų ir globotinių iškylančių sunkumų sprendimo galimybės“

2019 metų gruodžio 9 dieną Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro globos centro socialinės darbuotojos (globos koordinatorės) bendradarbiaudamos su Radviliškio visuomenės sveikatos biuro specialistais, pakvietė globėjus (rūpintojus) sudalyvauti paskaitoje-diskusijoje „Globėjų ir globotinių iškylančių sunkumų sprendimo galimybės". Paskaitos metu buvo aptariama, kaip dažniausiai reaguojama konfliktinės situacijos metu, kokius sprendimo būdus galime taikyti, taip pat buvo apžvelgtas, koks yra šeimos narių vaidmuo ir išgyvenimai sprendžiant konfliktines situacijas.
 
Psichologė pateikė pavyzdžių iš savo praktikos, kaip padėti šeimai įvairiose situacijose, identifikavus vaiko poziciją. 
 
 
 
Kas formuoja globėjų (rūpintojų) ir vaikų efektyvius santykius? Psichologė teigia, kad tai ilgalaikiai auklėjimo būdai, elgesio ribos, vaiko minčių ir jausmų supratimas, problemų sprendimas bei vaiko psichologinė savijauta šeimoje. Radviliškio visuomenės sveikatos biurui nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą.
 
RPBSPC informacija

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku