Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Bendras darbuotojų susirinkimas

2013-02-14 Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre vyko bendras darbuotojų susirinkimas.

Susirinkimo metu Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė pristatė 2012 metų vykdytos veiklos ataskaitą ir 2013 metų veiklos programą. Centro buhalterė Inga Pocienė pristatė 2012 metų biudžeto panaudojimo ataskaitą. Po pristatymų buvo aptarti einami Centro darbuotojų klausimai.

Po einamų Centro klausimų aptarimo buvo pradėta šventinė susirinkimo dalis - renginys „Maudynės gonge“. Dainuojančių dubenų ir gongų garsai paliko begalinį įspūdį, puikai atpalaidavo ir tiko darbuotojoms, nes dirbant socialinį darbą dažnai susiduriama su stresu bei nerimu. Gongo garsai švelniai nuramino ir leido pailsėti. Kaip teigė jogas Vyrenijus Andrijauskas, kuris pravedė užsiėmimą, gongų muzikos terapija tinkama norintiems pailsėti, atsipalaiduoti, subalansuoti save ir atrasti vidinę harmoniją bei sustiprinti kūną.

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku