Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Socialinių paslaugų centre surengtas susitikimas dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo efektyvinimo

Kovo 21 dieną Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre surengtas susitikimas „Tarpinstitucinio bendradarbiavimo skatinimas, dirbant su vaikais iš socialinės rizikos šeimų“.

Susitikime dalyvavo Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė, jos pavaduotoja Žydrūnė Plungienė, vyr. socialinė darbuotoja Milda Mockaitytė-Cicilionienė, socialinės darbuotojos (darbui su socialinės rizikos šeimomis), Šiaulių AVPK Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Gediminas Armonas ir Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“ direktorius Saulius Čepaitis.

Susitikimo metu Gediminas Armonas susirinkusiuosius supažindino su nepilnamečių nusikalstamumo statistika. G. Armonas taip pat informavo apie tai, kiek nepilnamečių vaikų šiuo metu yra profilaktinėje įskaitoje, keliems nepilnamečiams per 2013 m. buvo nustatytas minimalios bei vidutinės priežiūros priemonių taikymas. Taip pat pareigūnas informavo apie nepilnamečių nusikalstamumą internetinėje erdvėje bei už šiuos nusikaltimus taikomą atsakomybę.

aulius Čepaitis susitikimo dalyvius supažindino su esama situacija Radviliškio rajono vaikų globos namuose „Nykštukas“. Direktorius papasakojo apie problemas, su kuriomis susiduria Vaikų globos namų darbuotojai, dirbdami su nusikalsti linkusiais nepilnamečiais.

Susitikimo dalyviai diskutavo apie galimybes bendradarbiauti sprendžiant nusikalsti linkusių vaikų problemas.

Kovo 22 dieną Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojų susirinkime dėl pagalbos į namus senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims lankėsi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Gediminas Armonas. Susirinkimo metu pareigūnas socialinių darbuotojų padėjėjas informavo apie dažnai pasitaikančius atvejus, kai sukčių taikiniais tampa seni ir neįgalūs asmenys, iš kurių asmenys, prisistatę socialiniais darbuotojais, banko darbuotojais ar kitais įvairių tarnybų darbuotojais, apgaulės būdu išvilioja pinigus ar kitas vertybes. Centro socialinių darbuotojų padėjėjų buvo paprašyta minėtą informaciją perduoti paslaugų gavėjams, pas kuriuos jos lankosi, kad jie netaptų minėtų sukčių aukomis.

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku