Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Straipsniai

 • Profesionali pagalba

  Plačiau...
 • Atviras kalbėjimas su globojamu ar įvaikintu vaiku

  Plačiau...
 • Prie Arimaičių ežero apie 100 stovyklautojų mokėsi būti drauge su šeima

  Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro organizuojama tradicinė, jau ketvirtoji dienos stovykla „Būti su vaikais gera“ prie Arimaičių ežero šiais metais sulaukė apie 100 dalyvių: vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ lankytojų ir šeimų iš Tyrulių, Šiaulėnų, Šaukoto, Grinkiškio, Baisogalos, Aukštelkų, Radviliškio.

  Plačiau...
 • Dėmesys visaverčiams tėvų ir vaikų santykiams

  Liepos 28 – ąją Radviliškio rajono stovyklavietėje „Arimaitis“ vyko stovykla „Būti su vaikais gera“. Tai jau ketvirtus metus iš eilės vykstanti stovykla, kurią organizuoja Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras, vykdydamas programą „Įstaigų ir organizacijų, teikiančių kompleksines paslaugas krizinėse situacijose esantiems tėvams, auginantiems vaikus, ugdant tėvų socialinius ir pozityvios tėvystės įgūdžius ir teikiant prioritetą ankstyvųjų šeimos krizių prevencijai“.

  Plačiau...
 • Rizikos šeimoms - kompleksinė pagalba

  Siekiant kurti saugesnę aplinką Radviliškio rajone, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojos, policijos rėmėjai balandžio-gegužės mėnesiais lankėsi socialinės rizikos šeimose.

  Plačiau...
 • Mažieji svečiai domėjosi policijos pareigūnų darbu

  Liepos 7 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas sulaukė svečių - čia apsilankė Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ vaikai.

  Plačiau...
 • Ministrė A. Pabedinskienė: „Kiekvienas socialinis darbuotojas Lietuvoje yra vertas Gerumo Žvaigždės“

  Pirmą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuota akcija „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai" baigėsi - Gerumo Žvaigždėmis apdovanoti geriausio vardą pelniusieji socialiniai darbuotojai. „Socialinio darbuotojo veikla yra nepaprastai prasminga ir kilni - ji reiškia pagarbą ir meilę žmogui, padeda kurti gražesnį ir tvaresnį rytojų. Dėkoju už Jūsų atsidavimą, šilumą ir pastangas dirbant šį sunkų, bet prasmingą darbą. Nuoširdžiai tikiu, kad visi čia esantys socialiniai darbuotojai yra verti Gerumo Žvaigždės", - šventės pradžioje sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

  Plačiau...
 • Pabūti kartu - šventė

  Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre surengta popietė „Pabūkime kartu“ , į kurią susirinko socialinių darbuotojų padėjėjai, lankantys vienišus ir pasiligojusius žmones bei jų lankomieji, kuriems teikiamos socialinės paslaugos – jau garbaus amžiaus, dažnai ligoti, bet dar aktyviai besidomintys šiandieniniu gyvenimu ir pagal galimybes jame dalyvaujantys.

  Plačiau...
 • Surengta 16 dienų be smurto prieš moteris akcija

  Lapkričio–gruodžio mėnesiais Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras įgyvendino 16 dienų be smurto prieš moteris akciją. Šios akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į smurto problemą bei formuoti visuomenės nepakantumą smurtui prieš moteris šeimoje.

  Plačiau...
 • Dalintasi gerumu ir širdies šiluma

  Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras surengė kalėdinę akciją „Dalinkimės gerumu ir šiluma“, kurios metu lankyti vieniši vyresnio amžiaus ar pasiligoję žmonės, jiems įteikti Gražinos pagrindinės mokyklos pradinukų rankomis pagaminti kalėdiniai atvirukai, linkėta sveikatos ir optimizmo.

  Plačiau...
1 | 2