Ačiū tau, mama!

Motinos diena – šventė, skirta pagerbti žmogų, dovanojusį tau gyvybę. Visi stengiamės šią iškilmingą dieną padaryti ypatingą, kad ji būtų įsimintiniausia ir spalvingiausia gėlėmis, džiugia nuotaika, šiltais ir nuoširdžiais žodžiais, tvirtais apsikabinimais. Popietė „Ačiū tau, mama“, skirta mamos dienai paminėti. VDC „Gandriuko“ lankytojams ir jų mamoms buvo išskirtinai triukšminga, spalvinga, kvapni ir darbinga.

Vaikų dienos centro maža virtuvėlė virto vieta kūrybai ir eksperimentams. Po trumpo instruktažo apie priemones ir medžiagas įvairių tortų gamybai, darbas užvirė tarsi skruzdėlyne. Patarėja, o kartu ir tortų kepimo žinovė Genovaitė Tavorienė vos spėjo paskirstyti užduotis, retkarčiais primindama, kad reikia nebijoti eksperimentuoti, o svarbiausia – niekada negaminti, kai bloga nuotaika. Ore sklandė ypatinga šios dienos dvasia, lydima skardaus juoko, įvairiausių kvapų ir spalvų, kurie viliojo vaikus ir skatino atsitraukti nuo savo veiklos ir nors akies krašteliu žvilgtelti, kas tuos kvapus skleidžia.

Kai ant torto buvo sudėti paskutiniai puošybos akcentai, susirinkusias mylimas mamas pasveikino vaikai, tardami nuoširdžius, pilnus meilės žodžius ir įteikdami savo rankų darbo atvirukus bei gėlytes, o mamos, atsidėkodamos už šiltus žodžius, vaikus nustebino savo pagamintu, meile kvepiančiu ir spalvomis džiuginančiu biskvitiniu tortu su bezė kremu. Nuoširdus bendravimas tęsėsi prie bendro vaišių stalo. Dėkojame visoms mamoms už jų meilę, pasiaukojimą ir rūpestį.

 

Informaciją parengė: Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“

Pakeisti teksto dydį