Atstumas – ne kliūtis bendrauti

Atstumas – ne kliūtis bendrauti

Kai atsvara tiesioginiam kontaktui tapo bendravimas virtualioje erdvėje, tai nereiškia, kad VDC „Gandriukas“ veikla nutrūko – darbuotojos veiklą vykdo nuotoliniu būdu: aktyviai bendrauja su vaikais ir jų šeimomis, teikia pagalbą maistu (ruošiami maisto paketai), kasdien dalinasi įvairiomis užimtumo idėjomis, informacija ir veiklomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendradarbiaujant su Radviliškio rajono savivaldybės viešąja biblioteka, Baisogalos filialo darbuotojų kvietimu VDC lankytojai dalyvavo projekto ,,Konfliktų sprendimas knygų iliustracijose“ veiklose. Prevenciniam darbui buvo pasitelktos paveikslėlių knygelės. Vaikai nuotoliniu būdu klausėsi garsinio skaitymo pasakėlių, pūtė ir sprogdino pykčio balionus, savo supratimą kaip spręsti konfliktus perteikė darbeliuose, mokėsi valdyti savo pyktį.

Gera žinia ta, kad net blogiausioje situacijoje gimsta daug gerų minčių, sukuriami genialūs darbai. Vaikai ir toliau mėgaujasi užsiėmimais ir visi su nekantrumu laukiame, kada vėl galėsime sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą.
Informaciją parengė:
Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“ socialinė darbuotoja A. Utkienė

 

 

Pakeisti teksto dydį