Bendra veikla stiprina santykius

Bendra veikla stiprina santykius

Žaidimai vaikams yra didžiulis gėris – jie paruošia gyvenimui geriau nei bet kokia kita vaikų veikla.

Norėdamos vaikus supažindinti su kuo įvairesne veikla, žadinti jų smalsumą, kūrybiškumą, plėsti jų požiūrį, parodant, kad gyventi galima kitaip, VDC „Gandriukas“ darbuotojoms visada tenka susimąstyti, kokios įdomios veiklos vaikams pasiūlyti – tiek  minint šventines dienas, gimtadienius, tiek kitomis progomis. Juk ne visada oras toks puikus, kad būtų galima lengvai lakstyti po lauką, kurti smagią atmosferą grupėje.

Užsiėmimų lauke metu buvo skatinamos sportinės veiklos,  atliekamos įvairios užduotys, reikalaujančios atsakomybės ne tik už save, bet ir už visą komandą. Laimėtojai buvo pamaloninti mažomis dovanėlėmis, o didžiausia staigmena – draugės gimtadienio tortas. Ore sklandė ne tik gera nuotaika, bet ir skardus vaikų juokas bei garsi muzikinė  gimtadienio dovana mažajai Emai.  

Svarbiausia, kas atsitinka, kai prasminga veikla atliekama kartu – tai ryšys. Tai ne suaugę dėl vaiko prigalvoja veiklų, nes nori vaiką išlavinti, užimti, tai bendradarbiavimas siekiant bendro tikslo, kuris visuomet suartina, verčia šypsotis.

Informaciją parengė : Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“

Skip to content