Bendradarbiavimo svarba

Šiandien Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre turėjome atvirą, prasmingą ir tikslingą susitikimą su projekto ,,Paslaugų skatinančių ir efektyviai palaikančių globą šeimos aplinkoje vystymas” partneriais, projekto vadove Rugile Ladauskiene ir projekto veiklų ekspertu Daniumi Miežiumi, Radviliškio rajono savivaldybės vicemere Jurgita Sidariene, Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Miškiniene ir Šiaulių apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus Radviliškio rajone patarėja Larisa Pauriene, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktore Rita Prane Vilimaite, pavaduotoja Milda Mockaityte – Cicilioniene ir Globos centro veiklų vadove Samanta Lapinskaite.
Projekto tikslas – diegti ir vystyti paslaugas, kurios skatintų ir palaikytų vaikų globą šeimos aplinkoje, užtikrinant vaikų poreikius ir saugumą. Projekto laikotarpiu yra teikiamos bendruomeninės paslaugos tėvų globos netekusiems vaikams, įskaitant kūdikius. Siekiama užtikrinti vaikų teises turėti šeimą ir augti saugioje aplinkoje.
Susitikime su partneriais dalinomės projekto įgyvendinimo iššūkiais, galimybėmis bei ieškojome sprendimų kaip užtikrinti vaikų globą šeimoje bei mažinti ją institucijoje.
Gražūs, prasmingi ir motyvuojantys sprendimai gimsta tada, kai vieni kitus girdime, išklausome ir bendradarbiaujame vardan vieno tikslo – kad kiekvienas vaikas turėtų tikrą vaikystę ir mylinčius namus.
Globos centro informacija
Pakeisti teksto dydį