Bendrystės dovana

Bendrystė – neįkainojama dovana, kurią galime pasidovanoti. Atrodo, nieko ypatingo, tačiau susiburti su draugais bei suteikti savo susitikimams prasmę gali tik tie, kas  turi noro.

Siekiant prasmingo laisvalaikio praleidimo Vaikų dienos centre „Gandriukas“ vyko  neuroedukatorės Rėdos Grigaitienės edukacinis užsiėmimas: „Bendrystės dovana. Kaip ją panaudoti išmintingai“.

 Įtraukti ir sudominti gausų lankytojų būrį nėra lengvą, tad rasti kelią ir būdą reikia išmintingai, o svarbiausia, kūrybingai juo pasinaudoti. Užsiėmimo metu vaikai individualiai gamino popierinius angelus, ant sparnų rašė savo svajones, norus, linkėjimus, pristatė. Darbas poromis ir darbas grupėse įnešė šiek tiek sumaišties, nes reikėjo laikytis tam tikrų taisyklių. Vaikai su didžiuliu susidomėjimu klausėsi kiekvieno edukatorės ištarto žodžio, stebėjo kūno kalbą, nustebo išgirdę, kokios galingos yra mūsų mintys. Spalvotų teptukų šiugždesys ir tylios draugų kalbos, kad neblaškyti užsiėmusių draugų, užsitęsė ilgiau nei buvo planuota, tad ne vieno tėvelio telefono skambutis priminė, kad laikas skirstytis.

 Susitikimo metu  įgytos patirtys praturtino vaikų žinias savęs pažinimo link bei motyvuoja aktyvesnei veiklai. Dėkojame Radviliškio rajono VSB už suorganizuotą susitikimą bei prasmingai praleista laiką.

 

Informaciją parengė: Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“

Pakeisti teksto dydį