Būk narsus

Radviliškio parapijos socialinių paslaugų centro Globos centras gali pasidžiaugti tradicija tapusiu renginiu globojamiems vaikams, organizuojamu kartu su Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 608 pėstininkų kuopos kariais.

„Kad ir kas nutiktų, viską kantrybe ir valia nugalėsime“ – šūkis, lydintis 6-osios rinktinė kuopos karius. Šiuo šūkiu vadovaujantis buvo parengtos užduotys, rungtys, pratybos, kurių metu vaikai turėjo galimybę išbandyti ir geriau pažinti save, stiprinti pasitikėjimą savimi ir savo komandos draugais.

2021 metų rugpjūčio 25 dieną organizuotame mokomajame užsiėmime „Būk narsus“, kariai savanoriai vaikams papasakojo, kad norint pasiekti puikių rezultatų, svarbi yra komandos dvasia, susiklausymas, greitas užduočių vykdymas. Užsiėmimų metu vaikai mokėsi žygiuoti, skanduoti, matavosi didžiules kuprines, turėjo galimybę išbandyti ginklus, paragauti karių maisto. Daug džiaugsmo vaikams suteikė pratybos, kurių metu varžėsi kuris yra taikliausias, greičiausias ir vikriausias. Kariai savanoriai visus dalyvius apdovanojo dovanėlėmis. Vaikų emocijos rodė, kad užsiėmimas jiems labai patiko.

Dėkojame kuopos vadui vyr. leitenantui Robertui Skrockiui ir kariams savanoriams už informatyvų, naudingą bei nuotaikingą užsiėmimą ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.
RPBSPC Globos centro informacija
Pakeisti teksto dydį