Darbas komandoje suartina vaikus

Darbas komandoje suartina vaikus

Vaikų pavasario atostogos – metas džiaugtis maloniomis, įdomiomis ir naudingomis veiklomis. Vis kita veikla ir vieta stimuliuoja vaikų smalsumą, norą atrasti kažką naujo. Siekiant kuo kokybiškesnio vaikų užimtumo, kad jie išmoktų atsakomybės už savo veikimą ar neveikimą, susidėliotų tam tikrą struktūrą, patys susirastų sau užsiėmimų, VDC „Gandriukas“ buvo organizuojami net keli susitikimai su skirtingų sričių specialistais. Prie įdomių ir prasmingų veiklų, kūrimo prisijungė Radviliškio rajono VSB sveikatos stiprinimo specialistės K. Matonienė ir D. Eičinienė, Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė I. Sernovienė bei Radviliškio PBSPC atvejo vadybininkės I. Ožolaitė, S. Elenauskienė ir L Liutkevičienė.

VSB specialistės suteikė žinių, kaip svarbu laiku suteikti pirmąją pagalbą užspringus, sustabdyti kraujavimą patyrus traumą, pademonstravo ir patiems leido išbandyti gaivinimo būdus praktiškai. Policijos bendruomenės pareigūnė papasakojo apie saugios aplinkos kūrimą, atsakomybę už pažeidimus, saugumą gatvėje, vaikai pasikartojo savo pareigas.

Atvejo vadybininkės, žaidimų pagalba, perteikė komandinio darbo privalumus, papasakojo apie socialinio darbo svarbą bei vertybes. Esame dėkingi už nuoširdų, nenutrūkstamą bendradarbiavimą ir VDC lankytojams suteiktą džiaugsmą bei papildytą žinių bagažą.
Informaciją paruošė: Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“
Pakeisti teksto dydį