Edukacija ,,Bepiločių orlaivių programa“

Edukacija ,,Bepiločių orlaivių programa“

Daugeliui žmonių nėra lengva apsispręsti, kokį profesinį kelią rinktis. Tik nedidelė dalis žino, ko nori. Kaip elgtis paaugliams, jaunimui, kaip apsispręsti, kad profesijos pasirinkimas netaptų atsitiktine ir nemiela profesine veikla ateityje? Profesijos pasirinkimą jaunam žmogui gali lemti bent keletas faktorių. Tai ne tik asmeninės savybės, pomėgiai, motyvacija, įgytos patirtys, bet ir rinkos poreikiai, ateities perspektyvos, mūsų šalies gebėjimas žengti koja kojon su pokyčiais, modernizavimu, technologijų diegimu bei investicijų pritraukimu.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ lankytojai 2024-04-29 dalyvavo labai įdomiam susitikime-edukacijoje ,,Bepiločių orlaivių programa“. Šią edukaciją vaikams pristatė RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“ lankytojas, šio metu Vilniaus agroekologijos mokymų centro, Bepiločių orlaivių valdytojo specialybės antro kurso studentas Saimonas Mickus.

Vaikai susidomėję klausė Saimono pasakojimo apie specialybę, drono sąrangą, dronų technines, bei naudojimo, pritaikymo įvairiuose srityse galimybes. VDC lankytojams S. Mickus parodė parodomąją drono valdymo programą laukę, o VDC patalpoje vaikai praktiškai išbandė drono valdymą su bepiločių orlaivių valdymo simuliatoriumi. Taip pat Saimonas sulaukė ir atsakė į daugybę klausimų apie jo pasirinktą specialybę, bei mokymosi procesą.  S. Mickaus teigimu, jį visada traukė ir patiko šiuolaikinės technologijos ir programavimas. Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ dalyvavimas projekte ,,Mažieji stebukladariai“ (VŠĮ ,,Vaikų svajonės), kuomet vaikai buvo mokomi programavimo, Saimonas M. tapo vienu iš trijų pagrindinių prizų laimėtojų, labai padėjo jo tvirtam apsisprendimui dėl profesijos pasirinkimo.

Dėkojame S. Mickui už įdomu susitikimą ir laukiame vaikų dienos centre vasara, kaip savanorio, organizuojant VDC lankytojų laisvalaikio veiklas. Susitikimą organizavo RPBSPC VDC vyr. socialinė darbuotoja Jelena Vyšniauskienė, įgyvendinant vaikų laisvalaikio organizavimo bei pilietiškumo veiklas.

RPBSPC VDC finansuoja LR SADM ir Radviliškio r. savivaldybė.

 

Informacija parengė: RPBSPC VDC vyr. socialinė darbuotoja J. Vyšniauskienė ir socialinė darbuotoja I. Ragauskaitė

Skip to content