„Gandriukas“ tiesia draugystės tiltus

„Gandriukas“ tiesia draugystės tiltus

Skatinant vaikų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, naujų santykių užmezgimą,  buvo suorganizuota pažintinė – edukacinė išvyka VDC „Gandriukas“ lankytojams į Gudžiūnų bendruomenės vaikų dienos centrą.

Jaudulys ir nerimas vaikus lydėjo visą kelią, tačiau dingo vos įžengus į šviesias ir gėlėmis papuoštas Gudžiūnų bendruomenės vaikų dienos centro patalpas. Svetingai  pasitikusios Akvilė Makasejeva ir Regina Žiupsnienė vaikus  padrąsino, supažindino su savo ugdytiniais ir pakvietė bendrai edukacinei veiklai rudens tema. Susikaupę, neskubėdami, pasitelkę fantaziją vaikai piešė rudens lapą. Kol piešiniai laukė vertinimo, triukšmingas  vaikų dienos centrų lankytojų būrys patraukė sporto salės link. Čia vaikų laukė įvairios estafetės, suteikusios daug audringų emocijų. Komandų dalyviai galėjo paremti vienas kitą, pasidžiaugti savo ir draugų pasiekimais, artimiau pabendrauti.

Aptarti naują patirtį, pasveikinti vieni kitus bei pasistiprinti vaikai rinkosi prie vaišėmis nukrauto stalo, o paragavę „Draugystės“ torto skubėjo į žaidimų aikštelę. Laikas prabėgo akimirksniu, vaikai liko sužavėti ir su nekantrumu laukia draugų atsakomojo vizito.

Informaciją parengė: Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“

Pakeisti teksto dydį