Gruodis – stebuklų ir gerumo metas

Gruodis – stebuklų ir gerumo metas

Šventinį laikotarpį lydi daugybė emocijų – vieniems tai džiaugsmo ir pasiruošimo didžiosioms metų šventėms laikas, o kažkam vienatvės ir liūdesio… Tačiau tai pats nuostabiausias laikas kurti, dalintis bei išgyventi stebuklus. Dalintis šiluma, džiaugtis, kurti mažus stebuklus, juos dovanoti ir pradžiuginti ne tik savo artimuosius, mokome ir savo vaikus.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojai perdavė mažųjų kūrėjų rankytėmis sukurtus spalvingus, nuotaikingus šventinius sveikinimus savo lankomiems vienišiems senoliams ir neįgaliesiems, kuriems yra teikiamos socialinės ir slaugos paslaugos namuose.

Mažų stebuklų kūrėjai: Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai, Radviliškio lopšelio/darželio ,,Žvaigždutė‘‘ Žirniukų grupė, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokiniai, taip pat mokiniai, kuriuos moko mokytojos Ala Beliajava ir Vitalija Džiugienė, Šaukoto Vaikų dienos centras bei Šaukoto bendruomenė, Grinkiškio J. Poderio gimnazijos prieš mokyklinukai su savo mokytoja.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Pagalbos į namus, Integralios pagalbos bei asmeninio asistento paslaugas teikiantys bei organizuojantys darbuotojai Dėkoja savo paslaugų gavėjams už galimybę patirti dalijimosi džiaugsmą, matyti švytinčias akis ir girdėti padėkos žodžius, o mažų stebuklų kūrėjams padėjus sukurti šį šventinį stebuklą.

RPBSPC informacija

Pakeisti teksto dydį