Iššūkis savarankiškumui

Nors visos švietimo įstaigos bei dienos centrai  uždaryti, lankytojai į įstaigas nepriimami, tačiau Radviliškio PBSPC vaikų dienos centras „Gandriukas“ tęsia savo veiklą ir karantino laikotarpiu – darbuotojos veiklą vykdo nuotoliniu būdu.

Palengvinti darbui nuotoliniu būdu, buvo sukurta speciali uždara grupė „Gandriukas“, kurioje centro darbuotojos dalinasi naujausia ir aktualiausia informacija apie karantino laikotarpį, su vaikais ir jų šeimomis bendraujama per „Messenger“, telefonu. Kiekvieną dieną VDC „Gandriukas“ „Facebook“ paskyroje dalinamasi įvairiomis užimtumo idėjomis ir veiklomis: įvairia mokomąja medžiaga, nesudėtingomis užduotėlėmis, vaizdo įrašais, skatinama gaminti namuose, siūloma atlikti įvairius rankdarbius, namų dekoravimo elementus iš antrinių žaliavų, dalyvauti kitų įstaigų organizuojamuose konkursuose didžiosioms kalendorinėms šventėms paminėti,  piešti piešinius, prisidedant prie gydytojų palaikymo akcijos, skaityti  ir atlikti daug kitų įvairių veiklų.

Karantino laikotarpis nelengvas visiems, todėl suaugusiojo pagalba čia labai svarbi. Džiugu, kad ne  tik  vaikai stebina savo kūrybiškumu, lankstumu,  įsitraukimu  į kitokios formos veiklas, bet ir  tėveliai, kurie geba išlaikyti dienos režimą su labai aiškia poilsio, mokymosi ir žaidimų dienotvarke.

 

 

Informaciją parengė: RPBSPC VDC „Gandriukas“ socialinė darbuotoja A. Utkienė

Pakeisti teksto dydį