Kalėdinė dovana – išvyka

Gruodžio 14 dieną Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centrą „Gandriukas” lankantiems vaikams buvo organizuota pramoginė išvyka į Šiaulių Kane’s areną ir Akropolio ledo areną. Tai dovana vaikams artėjančių švenčių proga, tik ne daiktais, o įspūdžiais.

 

Į Šiaulius jaunieji pramogautojai vyko su gausybe klausimu ir virpančiomis širdelėmis, nes ant ledo važiavo pirmą kartą. Savo nuolatinių pagalbininkių Aušros Utkienės ir Almos Bagdonienės lydimi ir drąsinami VDC lankytojai atvyko į Šiaulių Kane’s areną, kur batutų parke šokinėjo ant batutų, nėrė į kempinių baseiną, susirado naujų draugų, buvo daug juoko ir prarasta daug jėgų.

Kai pramogoms batutų parke skirtas laikas baigėsi, atgauti jėgas VDC lankytojai užsuko į PC „Bruklinas” pavalgyti. O ir čia neapsieita be staigmenų: šalia skanaus ir vaikų mėgstamo maisto dar ir dovanėlė puikavosi.

Papildę savo energijos atsargas, mažieji pramogautojai, pasuko PC „Akropolis” link. Pasivaikščioję, pripirkę dovanėlių savo artimiesiems, pasivažinėję šventiniu traukinuku ir, atrodo, visai be jėgų, pasuko ledo arenos pusėn. Ir nuovargio kaip nebūta: krykštavimas, raižomo ledo girgždesys, o retkarčiais ir duslus „bumt” aidėjo visoje ledo arenoje.

Namo grįžome sveiki, pakilios nuotaikos, su gausybe įspūdžių ir skambia daina.

RPBSPC vaikų dienos centro „Gandriukas” išvykos organizuojamos, įgyvendinant projektą „Vaikų dienos centras „Gandriukas”, finansuojamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Informaciją parengė:

Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas” socialinė darbuotoja Aušra Utkienė

Pakeisti teksto dydį