Neuroedukacinis užsiėmimas RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“ lankytojams

Neuroedukacinis užsiėmimas RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“ lankytojams

2021-10-25 Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuras organizavo neuroedukacinį užsiėmimą VDC ,,Ąžuoliukas“ lankytojams. Neuroedukacija – tai viena iš neuromokslų sričių, siekianti atsakyti, kaip ir kokiais metodais galima padėti žmogui  keisti požiūrį, mąstymą ir elgseną.

Neuroedukatorė Rėda Grigaitienė, per žaidimų, dailės terapijos metodus, išmokė vaikus pažinti save, žmogaus asmenybės bruožus, savo jausmus bei emocijas. Taip pat vaikai mokėsi klausyti, išgirsti ir suprasti kitą žmogų. VDC lankytojai atlikdami piešimo užduotį, mokėsi komandinio darbo principų, papildydami vienas kito piešinius savo sugalvotais elementais. Bendro darbo rezultatą vaikai kruopščiai analizavo, siekdami iš kiekvieno piešinio elemento nustatyti, kokiam asmenybės tipui šis priklauso – ,,kūrėjo“ ar ,,griovėjo“.

VDC ,,Ąžuoliukas“ lankytojų žodžiais – užsiėmimas jiems labai patiko, užduotys buvo smagios ir įdomios, vaikai sužinojo naujų dalykų savęs pažinimo srityje. Dėkojame mūsų ilgamečiam socialiniam partneriui – Radviliškio r. VSB už organizuotą susitikimą bei įdomiai ir turiningai praleista laiką.

RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“ veiklos organizuojamos įgyvendinant VDC 2021m. veiklos planą. Akredituoto VDC ,,Ąžuoliukas“ veiklas finansuoja Radviliškio r. savivaldybė.

Informaciją parengė: RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“

Pakeisti teksto dydį