Pinigų valdymas ir savęs, kaip vartotojo, suvokimas

Pinigų valdymas ir savęs, kaip vartotojo, suvokimas

2021-07-02 RPBSPC socialinės darbuotojos Rima Gustaitienė ir Lina Babrauskienė organizavo renginį socialinių paslaugų gavėjams finansinio raštingumo tema „Pinigų valdymas ir savęs, kaip vartotojo, suvokimas“. Tai tęstinis projektas. Pastarojo renginio tikslas – įgalinti paslaugų gavėjus tikslingai planuoti ir panaudoti gaunamas pajamas, taupyti. Džiugu, kad į renginį atvyko ankstesniuose mokymuose dalyvavę asmenys, pavyko sudominti ir pakviesti naujų dalyvių. Paslaugų gavėjai aktyviai dalyvavo diskusijoje, pateikė jiems rūpimus klausimus, pasakojo su kokiais sunkumais susiduria, kaip planuoja biudžetą, paskirsto gaunamas pajamas.

Multimedijos pagalba dalyviams buvo pateikta informacija, pademonstruotas edukacinis filmukas. Pirmo etapo mokymai buvo rezultatyvūs, kai kuriems asmenims pavyko padengti turimus įsiskolinimus, o kelios šeimos reguliariai apmoka susidariusias skolas. Dalyvių atsiliepimai apie pateiktą temą, jos informatyvumą ir naudingumą buvo teigiami.
Tikimasi, kad užsiėmimai įgalins paslaugų gavėjus tikslingai planuoti ir paskirstyti gaunamas pajamas, o gautas žinias panaudoti praktiškai ir taupymas taps jų gyvenimo įpročiu.
RPBSPC informacija
Pakeisti teksto dydį