Poilsinė vasaros stovykla Molėtuose

Poilsinė vasaros stovykla Molėtuose

Atostogos – tai laikas, kuomet vaikams labai svarbu atgauti jėgas, stiprinti fizinę bei psichinę sveikatą, pažinti aplinkinį pasaulį ir, žinoma, kaip reikiant pailsėti. VDC „Gandriukas“ lankytojai, išsiilgę gyvo bendravimo su didžiuliu džiaugsmu ir begaliniu noru pakeisti aplinką nors kelioms dienom, vyko į kaimo turizmo sodybą „Stirnelės viensėdis“ Molėtų r.  Saulė, miško ošimas, šiltas vasaros vėjas, visiška ramybė ir sraunus Stirnelės upelis VDC lankytojus nuteikė turiningam laiko praleidimui.

 

Įsikūrę ir susipažinę su aplinka, išvarginti kelionės ir alinančio karščio, jėgas visi greitai atgavo Stirnių ežero vandenyje. Tikra atrakcija tapo pasiplaukiojimas dvivietėmis baidarėmis  ir pasivažinėjimas dviračiais miško takeliais. Antroji diena prasidėjo iš pat ankstaus ryto, nes vaikų laukė pažintinis pėsčiųjų žygis po Labanoro regioninį parką. Žygio metu vadovė papasakojo apie Labanoro girios gamtos turtais, mokė skaičiuoti medžių gyvenimo metus, supažindino su Stirnių pilkapiais bei jų istorija. Nepailstantys žygeiviai grožėjosi ežeru Varnakis, o kopimas į statų šlaitą nepakeliamoje kaitroje tapo tikru ištvermės išbandymu. Žygis baigėsi Stirnių ežero vandenyje, o po trumpo poilsio laukė pažintinė kelionė katamaranu Baltųjų Lakajų ežeru, Mindūnų apžvalgos bokštas ir, žinoma, vandens pramogos Lakajų ežere.

 

Laikas prabėgo nepastebimai, išmoktos savarankiškumo pamokos, nepamirštant rėžimo ir savęs užimtumo. Nors ir pasiilgę artimųjų, tačiau  vaikai vieningai nutarė, kad per trumpai džiaugėsi ramia aplinka. Svarbiausia – ne tiesiog būti šalia vaikų, o bendrauti su jais.

Vaikų vasaros poilsis finansuojamas Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Informaciją pateikė: Radviliškio PBSPC VDC „Gandriukas“

Pakeisti teksto dydį