Programavimo mokymai

Vaikų svajonių komandos sukurtas projektas ,,Mažieji stebukladariai“ startavo 2021 metų spalio 18 d. Projekto metu vaikai buvo mokomi programavimo pradmenų. Šiame projekte dalyvavo 13 vaikų iš VDC ,,Ąžuoliukas“ ir Globos centro. Net 6 vaikai sėkmingai gavo diplomus, pažyminčius, kad baigė programavimo kalbos Angis.net mokymus. VDC ,,Ąžuoliukas“ lankytojai Saimonas Mickus ir Gytis Rinkevičius buvo apdovanoti pagrindiniais VŠĮ ,,Vaikų svajonės“ įsteigtais prizais – išmaniais telefonais. Šiais metais RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“, ,,Gandriukas“ ir ,,Saulės spindulėlis“ jungiasi prie ,,Mažųjų stebukladarių“ projekto ir tikisi atrasti programavimo talentų, kurie toliau galės plėsti programavimo žinias ir galimai ateityje įgis vieną perspektyviausių specialybių.
Trumpai apie mokymus:
 online mokymai vyks Vaikų dienos centruose .
 Gali mokytis vaikai nuo 7 iki 19 metų amžiaus.
 vaikai mokysis pagal Scratch programą, Angis.net programą, vyks bendrųjų dalykų mokymasis kompiuteriniame žaidime Minecraft.
 mokymus ves profesionalūs informacinių technologijų mokytojai.
 Pamokos vyks kiekvieną savaitę nuo kovo 1 d. iki gegužės 31. Tai bus bandomieji mėnesiai dėl pamokų turinio, laiko. Tikimės, kad drauge su vaikais mes galėsime atrasti, kas jiems labiausiai patinka ir tinka, taip sukursime visų metų IT būrelio turinį.
 Kiekvieną savaitę vaikai galės jungtis į vieną programavimo ir vieną minecraft pamoką.
 Vaikai, dalyvavę visose pamokose, galės pretenduoti į pagrindinį prizą- kompiuterį. Kompiuteris , burtu keliu , atiteks vienam iš aktyviausių dalyvių.
Kiti projekto dalyviai taip pat bus paskatinti įvairiais prizais.
VDC ,,Ąžuoliukas” informacija
Pakeisti teksto dydį