Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro bendruomenės susirinkimas

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro bendruomenės susirinkimas

2021 m. gegužės 5 dieną Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre vyko visuotinis įstaigos darbuotojų susirinkimas. Nors visoje Lietuvoje karantinas yra tęsiamas, tačiau jis nesutrukdė nuotoliniu būdų susitikti 90 įstaigos darbuotojų ir aptarti 2020 m. rezultatus ir 2021 m. suplanuotus didelius darbus.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė pasveikino susirinkimo dalyvius, padėkojo už kiekvieno darbuotojo sąžiningą, nuoširdų ir atsidavusį darbą bei palinkėjo išlikti stipriems ir atkakliems vis dar šiuo metu sunkiame laikotarpyje.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro pavaduotoja Žydrūnė Plungienė pristatė 2020 metų veiklos ataskaitą, pasidžiaugė kiekvieno padalinio darbuotojų rezultatais, kurie karantino laikotarpiu nenutrūko, o kaip tik išaugo. Taip pat susirinkimo metu buvo pristatytas ir aptartas 2021 metų veiklos planas, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vykdomos korupcijos prevencijos grupės pirmininkė Edita Einingienė pristatė korupcijos prevencijos programos planą bei jame numatytas veiklas, aptarti kiti aktualūs įstaigos klausimai.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro informacija

Pakeisti teksto dydį