Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrui 10 metų

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrui 10 metų

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro bendruomenė 2021 m. saulėtą ir vasarišką birželio 4 d. pasitiko minėdami įstaigos dešimties metų jubiliejų. Savo veiklą įstaigą pradėjo 2011 metais. Pirmuosius žingsnius socialinių paslaugų įstaiga žengė su 5 darbuotojais, o šiai dienai Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre dirba 101 darbuotojas.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre veikia 3 padaliniai – paramos šeimai tarnyba, kurioje yra teikiamos socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslauga, pagalbos į namus paslauga, integrali pagalba, atvejo vadyba; vaikų dienos centrai, techninės pagalbos priemonių paslauga, specialiojo transporto paslauga ir globos centro paslaugos. Teikiamų paslaugų poreikis, paslaugų gavėjų skaičius ir paslaugų prieinamumas rodo, kad centro veikla yra reikalinga ir prasminga. 

Gražaus jubiliejaus proga Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorę Ritą Pranę Vilimaitę bei centro bendruomenę šiltais žodžiais pasveikino ir linkėjo dar ilgai gyvuoti bei toliau tęsti prasmingą veikla LR seimo narys Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė,  seniūnai, centro socialiniai partneriai, rajono įstaigų ir organizacijų atstovai, kurie glaudžiai bendradarbiauja siekiant padėti labiausiai pažeidžiamoms socialinėms grupėms. Didžiuojamės galėdami dirbti prasmingą ir kilnų darbą, dar labiau didžiuojamės ir esame dėkingi, kad esate kartu su mumis.

RPBSPC informacija


Pakeisti teksto dydį