RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Artėja viena svarbiausių valstybės švenčių – vasario 16-oji. 1918 m. šią dieną buvo vienbalsiai priimtas ir paskelbtas Lietuvos nepriklausomybės aktas. Sakoma – „kiekvienam žmogui brangi jo laisvė, o tautai – nepriklausomybė“. Šiai, reikšmingiausiai Lietuvos valstybei ir lietuvių tautai, šventei paminėti RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ lankytojai kartu su tėveliais 2023-02-14 dalyvavo viktorinoje „Mano Lietuva“, kurią sukūrė VDC „Ąžuoliukas“ socialinė darbuotoja Inga Ragauskaitė. Susiskirstę komandomis, viktorinos dalyviai kūrybingai ir išradingai atliko iškeltas užduotis, pasitikrino žinias apie gimtąją šalį. Viktorina buvo sudaryta iš penkių turų: „Ką aš žinau apie Lietuvą?“; „Pasislėpusi Lietuva“; „Istorijos keliu“; „Užduotys“; „Kas juos sieja“ bei muzikiniai intarpai tarp turų. Viktorinos metu netrūko geros nuotaikos, užsidegimo, komandinio darbo sutelktumo bei lyderystės elementų.

Vasario 14 minima ir Šv. Valentino diena, todėl renginio metu dalyviai tiesiog spinduliavo meile, geranoriškumu, dosniai dalino širdeles, šypsenas bei komplimentus susirinkusiems. Pasibaigus viktorinai visų dalyvių laukė vaišės – nuostabaus skonio kepiniai – kuriuos „PREZO“ kepyklėlė padovanojo vaikų dienos cento „Ąžuoliukas“ renginiui.  Nuoširdžiai dėkojame „PREZO“ kepyklėlei už šią dovaną.

Renginys organizuotas įgyvendinant RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“ pilietiškumo ugdymo veiklas, kuriomis siekiama auginti sąmoningus piliečius, suprantančius savo teises ir pareigas, gebančius konstruktyviai dalyvauti visuomenės ir valstybės gyvenime, jaučiančius atsakomybę už savo tautą ir valstybę.

RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ veiklas finansuoja LR SADM bei Radviliškio r. savivaldybė.

 

Informacija parengė: RPBSPC VDC ,,Ąžuoliukas“

 

 

Pakeisti teksto dydį