RPBSPC VDC ,,Saulės spindulėlis“ atidarymo šventė

RPBSPC VDC ,,Saulės spindulėlis“ atidarymo šventė

Gegužės 5-ąją Baisogalos miestelyje įvyko iškilmingas Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro naujo vaikų dienos centro „Saulės spindulėlis“ atidarymas. Jame dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos atstovai – meras Vytautas Simelis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Miškinienė. Taip pat svečiai iš Baisogalos miestelio – seniūnė, bibliotekos atstovės, kultūros namų direktorė, mokyklos-darželio pavaduotoja, socialinės darbuotojos, vaikų dienos centrų „Ąžuoliukas“ ir „Gandriukas“ darbuotojos ir centrus lankantys vaikai bei tėveliai.

Apsupti vaikų klegesio ir pačios geriausios nuotaikos – Radviliškio savivaldybės meras Vytautas Simelis administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Radviliškio parapijos socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė perkirpo atidarymo juostą ir tarė sveikinimo žodį, linkėdami, kad mažieji augtų, lavėtų, mokytųsi ir turiningai leistų laisvalaikį. Šventės metu tvyrojo džiugi nuotaika, skambėjo vaikiškos dainelės, kurias mums dovanojo Baisogalos mokyklos-darželio auklėtiniai Kornelija su Pijumi ir Palonų daugiafunkcinio centro lankytojas Justinas. Savo pirmąją dainelę padovanojo ir vaikų dienos centro „Saulės spindulėlis“ vaikai. Visus dalyvavusius VDC atidaryme labai pradžiugino ši ypatinga diena, o vaikams buvo smagiausia tai, kad gavo gausybę įvairių dovanų kuriomis galės mėgautis ir džiaugtis ilgai.

Vaikų dienos centro lankytojais gali tapti vaikai nuo 7-18 m. vaikai ar jaunimas turiningai leisti laiką, užsiimti mėgstama veikla, įgyti ir lavinti kasdienio gyvenimo ir socialinius įgūdžius, gauti socialinio darbuotojo pagalbą sprendžiant iškilusias problemas. Vaikų dienos centras tai ta vieta, kuri yra vaikams ir dėl vaikų, todėl visada maloniai jų laukiame ir tikimės, kad „Saulės spindulėlis“ taps jų antraisiais namais.
Informaciją parengė: RPBSPC VDC „Saulės spindulėlis“

Pakeisti teksto dydį