Siekiama efektyvesnio bendravimo su VDC lankytojų tėvais

Siekiama efektyvesnio bendravimo su VDC lankytojų tėvais

Bendra veikla – veiksmingiausias būdas stiprinti tarpusavio pasitikėjimą, bendrystę ir užtikrinti tėvų ir dienos centro darbuotojų abipusį augimą. Bendra veikla mus tobulina ir veda link įsipareigojimų, kurie stiprina motyvaciją veikti bei didina atsakomybę.

 

Siekiant efektyvesnio bendravimo ir bendradarbiavimo vaikų dienos centras „Gandriukas” organizavo tėvų susirinkimą – popietę, kuri sutapo su kalendorine Moters Dienos švente. Susirinkimo metu buvo pasidalinta ateities planais, mamos turėjo galimybę pasidžiaugti vaikų darbeliais, pabendrauti tarpusavyje. Galime pasidžiaugti, kad visos mamos sutiko ir skyrė laiko kartu su vaikais atlikti įvairias užduotis: vaidino, minė mįsles, žaidė šaradas, sprendė įvairias užduotis. Vaikai pasveikino savo mamas Tarptautinės moters dienos proga, įteikdami savo rankų darbo atvirukus. Būdami kartu su vaikais suaugusieji galėjo stebėti vaikų daromą pažangą tiek bendraujant vieniems su kitais, tiek su suaugusiais.

Jauki aplinka, karštos arbatos puodelis, saldus pyrago gabalėlis bei mylimi žmonės šalia ir tu supranti, kad bendrauti visiems susėdus ratu yra žymiai smagiau , nes visi gali aktyviau išreikšti savo nuomonę, diskutuoti, žiūrėdami vieni kitiems į akis, sulaukti paguodos ir palaikymo, būti išgirsti.

Dar kartą įsitikiname, kad tėvų dalyvavimas tokiuose bendruose užsiėmimuose yra vienas svarbiausių faktorių vaikų sėkmei, teigiamoms nuostatoms ir elgesiui. Gyvas bendravimas suteikia daug smagių ir nepamirštamų akimirkų, didinamas supratimas, kad kartu esame atsakingi už mažųjų dienos centro lankytojų ugdymą(si).

Informaciją parengė: RPBSPC Pakiršinio VDC socialinio darbuotojo padėjėja Alma Bagdonienė

Pakeisti teksto dydį