Turininga Vaikų gynimo diena

 

Birželio 1- oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena – priminimas suaugusiems, ką reikia nuveikti, kad mūsų vaikų gyvenimas būtų saugus – be smurto, baimės, kad vaikai augtų sveiki, išsilavinę ir mylimi, nes mes esame dirva, kurioje auga naujos kartos.

Pasidabinę ryškiaspalvėmis liemenėmis, dar kartą pasikartoję visus saugumo reikalavimus karantino laikotarpiu, linksmai čiauškėdami VDC „Gandriukas“ lankytojai leidosi į Baisogalos kultūros centrą, kur buvo rodomas filmas „Baltoji iltis“ Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Vaikus pasitiko geranoriškai nusiteikusios Baisogalos kultūros centro darbuotojos, palydėjo į kino salę, rekomendavo laikytis atstumų ir palinkėjo gerų emocijų.

Skaisčiai šviečianti saulutė nuteikė pozityviai, užplūdusios mintys ir išgyvenimai dar ilgai neapleido mažųjų žygeivių, o kelias namo, kad ir su sustojimais buvo sėkmingai įveiktas.

Norėtųsi, kad visų Lietuvos vaikų vaikystė tokia ir būtų – kupina kuo spalvingesnių įspūdžių, džiaugsmo, nuoširdaus vaikiško juoko kaip ir ši pirma žydėjimo pilna vasaros diena.

Informaciją parengė: RPBSPC VDC „Gandriukas“ socialinė darbuotoja A. Utkienė

 

Pakeisti teksto dydį