Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ ekskursija į ,,Taurų nuotykių parką“

Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ ekskursija į ,,Taurų nuotykių parką“

Pasibaigus karantinui, 2020-06-18, įvyko pirma Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ ekskursija šiais metais. VDC lankytojai keliavo į didžiausią Žemaitijoje ,,Taurų nuotykių parką”.

 

Šis parkas siūlo daug aktyvių pramogų suaugusiems ir vaikams: laipiojimas medžiais, kurį sudaro net 6 skirtingo sudėtingumo trasos, čiuožimo kalnelis, vaikų žaidimo aikštelė, pojūčių takas ir batutų erdvė.

Oras buvo puikus, nuotaika pakili, visos ekskursijos metu netilo vaikų čiauškėjimas ir juokas. Taurų parke vaikai pademonstravo tikrą drąsą, įveikdami visas trasas nuo lengviausios iki sudėtingiausios, taip pat puikius komandinio darbo, sportinius gebėjimus, buvo draugiški, palaikė vienas kitą, skubėjo į pagalbą, kai draugui jos prireikdavo. Abejingų nepaliko ir pojūčių takas, ir batutų erdvė, ir skanus maistas restorane ,,Pasaga”. Galime konstatuoti: laiką praleidome puikiai, patyrėme daug gerų emocijų, papildėme pozityvo atsargas.

Ekskursija į ,,Taurų nuotykių parką“ organizuota, įgyvendinant projekto ,,Vaikų dienos centras ,,Ąžuoliukas“ laisvalaikio organizavimo veiklas. Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Informaciją parengė: RPBCPC VDC „Ąžuoliukas“

socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 

Pakeisti teksto dydį