Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ Helovinas

Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ Helovinas

Helovinas – smagi šventė, kurios Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ lankytojai kasmet laukia, ruošiasi, išradingai ir sumaniai puošia VDC patalpas ir kiemelį. Helovinas RPBSPC VDC lankytojams – tai kūrybos, linksmybių, pažinimo ir šiurpiai smagių nuotykių laikas. Jau tapo tradicija, kad kasmet vaikai aplanko vieną iš Lietuvos Helovino parkų. Šiemet Vaikų dienos centras ,,Ąžuoliukas“ keliavo į Raubonių  Helovino ,,Atgimęs tamsoje“ pramogų parką. Vaikai smagiai leido laiką atrakcionuose ir išbandė net 8 karuseles, 9D virtualųjį siaubo kiną. Taip pat parko teritorijoje apžiūrėjo daugybę dekoracijų – Drakulą, animuotą taką miške su judančiais numirėliais, daug kaulų, skeletų, ultravioletinių spindulių namą, vorus, mėsinę skerdyklą, numirėlių vestuves, klounus, velnią pragare, raganas, specialias šviesų instaliacijas.

Patys drąsiausi (o drąsūs buvo VISI) aplankė Tamsos mišką, kuriame buvo išgąsdintas KIEKVIENAS! Beveik 1 kilometro ilgio take  laukė gyvi animatoriai – gąsdintojai, kurie privertė bėgti klykiančius iš baimės. Į Radviliškį vaikai grįžo puikios nuotaikos, pilni įspūdžių, smagiai pasišiurpinę. Dėkojame lankytojų mamoms A. Žukauskaitei ir V. Milušauskaitei už pagalbą ekskursijos metu prižiūrint vaikus. Taip pat dėkojame Radviliškio r. švietimo ir sporto paslaugų centrui už suteiktą autobusą vaikų ekskursijai. Dėkojame Šeduvos sen. gyventojui Vygaudui Šidlauskui už padovanotus moliūgus VDC darbeliams.

VDC ,,Ąžuoliukas“ Helovino dirbtuves bei ekskursiją į Raubonių parką organizavo RPBSPC VDC socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė, įgyvendinant VDC laisvalaikio organizavimo veiklas. RPBSPC VDC veiklas finansuoja LR SADM ir Radviliškio r. savivaldybė.

 

Informaciją parengė RPBSPC VDC soc. darbuotojos J. Vyšniauskienė, I. Ragauskaitė

Pakeisti teksto dydį