Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ lankytojai dalyvavo akcijoje ,,Saugus kelyje“

Vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ lankytojai dalyvavo akcijoje ,,Saugus kelyje“

2020-10-27 Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ lankytojai dalyvavo Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biuro organizuotoje akcijoje ,,Saugus kelyje“.

Akcijos metu vaikai, kartu su Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis I. Vileikyte, D. Eičiniene ir RPBSPC VDC socialinėmis darbuotojomis J. Vyšniauskiene ir I. Ragauskaite kalbino praeivius, dviratininkus, primindami apie atšvaito turėjimo bei teisingo jo naudojimo svarbą. Atėjus rudeniui, darganotiems orams, ankščiau temstant, būti matomu yra ypač svarbu. Taip pat, ne mažiau aktualu atšvaitą ne tik turėti, bet ir tinkamai jį nešioti. Atšvaitas atspindintis šviesą ir taisyklių laikymasis gali išgelbėti gyvybę.

Akcijos metu vaikų dienos centro ,,Ąžuoliukas“ lankytojai kartu su Radviliškio r. VSB darbuotojais išdalino daug atšvaitų bei šviesą atspindinčių liemenių pėstiesiems ir dviratininkams, linkėdami radviliškiečiams saugaus kelio.

Akcijoje dalyvauta įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centras ,,Ąžuoliukas“ pilietiškumo ugdymo veiklas. Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Informaciją parengė: RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

Pakeisti teksto dydį