Vaikų globos savaitės atidarymas Radviliškyje

Vaikų globos savaitės atidarymas Radviliškyje

Saulėtą birželio popietę Aušros aikštėje vyko vaikų globos savaitės atidarymo renginys, kurį organizavo Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro globos centras. Renginio tema „Pasimatuok sparnus“. Ši akcija vyksta visoje Lietuvoje, kurią vainikuos globojančių šeimų festivalis Druskininkuose. Šių metų vaikų globos savaitės simbolis – sparnai – simbolizuoja skrydžio laisvę ir žmogaus asmeninio augimo galimybes. Sparnai taip pat primena, kad su mūsų visų parama ir meile vaikai gali pasiekti aukštumas ir išpildyti savo svajones. Ši proga yra ypatinga ne tik dėl šventinių renginių ir iniciatyvų, bet ir dėl galimybės susiburti, sustiprinti bendruomenės ryšius.

 

Globėjus į šventinę savaitę palydėjo ir padėkos žodį tarė Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė, kiti administracijos atstovai.

 

Globos centras didelį ačiū taria Radviliškio Dailės mokyklos mokiniams ir mokytojams už sukurtus sparnus, Radviliškio Vaikų jaunimo erdvių komandai, Radviliškio kultūros centrui prisidėjus organizuojant renginį. Atskira padėka už muziką ir sukurtą nuotaiką nuo globos centro skrieja Deimantei Dargytei Radviliškio muzikos mokyklos auklėtinei, mokytojas Virginijus Barzinskis, Onai Gehin ir grupei „Miražai“ muzikos mokytojas Artūras Miškinis, Agnei Gakštytei už savanoriavimą, iniciatyvas ir pagalbą. Dėkojame visiems dalyviams, linkime nuostabios vaikų globos savaitės.

 

Tegul sparnai mus visus pakylėja į naujas aukštumas, o vaikams suteikia stiprybės ir pasitikėjimo savimi.

 

Informaciją parengė RPBSPC Globos centro globos koordinatorė Loreta Zakienė

Skip to content