Viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą?“ – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą?“ – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Kuo geriau žmogus pažįsta savo gimtąjį kraštą, tuo labiau jis jį myli ir vertina. Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – vaikų dienos centras „Ąžuoliukas” paminėjo organizuojant viktoriną „Ką aš žinau apie Lietuvą?”.
Vaikų dienos centro lankytojai pasidalino į dvi komandas: „Lietuviai” ir „Išminčiai”. Septyniose skirtingose viktorinos užduotyse komandos galėjo pademonstruoti savo žinias apie Lietuvą. Dalyviams teko prisiminti mūsų valstybei reikšmingas istorines datas ir įvykius, krašto vietoves, žymius žmones, tik Lietuvai būdingus augalus, paukščius. Sunkiausiai vaikams sekėsi atsakinėti į testo klausimus bei spręsti kryžiažodį, tačiau puikiai buvo atliktos užduotys, kuriose svarbus buvo greitis ir tikslus komandinis darbas.
Vaikų teigimu, viktorina buvo įdomi, o jos užduotys ir klausimai nors ir netikėti, bet nesunkiai įveikiami. Viktorinos dalyviai parodė ne tik savo geras žinias apie Lietuvą, bet ir džiaugėsi sužinoję bei atradę naujų dalykų, galimybe kūrybiškai ir nuotaikingai paminėti Lietuvai svarbias datas.

 

Informaciją parengė:
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas” socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 

Pakeisti teksto dydį