Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Geras laikas su tėveliais

Vaikui nesvarbu, koks jo tėvų mokslinis laipsnis, kur jie dirba, ar kaip juos vertina aplinkiniai. Jam svarbu kartu praleistas laikas: būti šalia, sulaukti dėmesio, tėvų nuomonės, žvilgsnio. Vaikui, kuris daug laiko praleidžia su tėvais, gyvenime kyla mažiau problemų ir sunkumų, nei tam, kuriam tėvai neskiria pakankamai dėmesio.

 

Siekiant įtraukti tėvus į vaikų ugdymo procesą, vaikų dienos centre „Gandriukas" buvo suorganizuota popietė tėvams pabūti kartu su savo vaikais, linksmai praleisti laiką, sužinoti daugiau apie tai, kaip lavinami jų vaikai, ko jie mokosi, kokie jų gebėjimai, kas sekasi labiau, o kas prasčiau.

 

Visas būrys gerai nusiteikusių dienos centro lankytojų mielai rodė savo pačių rankytėmis pagamintus paveikslus, kartu su tėveliais žiūrėjo kelionių, iškylų ir edukacinių programų nuotraukas. Kad vaikai išmoko kritiškai mąstyti (abejoti, diskutuoti, klausinėti, svarstyti) buvo parengta viktorina vaikų ir tėvelių komandoms. O kiek emocijų sukėlė pergalė prieš pačius brangiausius žmones!

 

Smagu, kai esame vieningos nuomonės, kad niekas nepasikeičia per vieną dieną, gali prireikti kelių mėnesių ar netgi metų, kad pastebėtumėte teigiamų savo vaiko elgesio pokyčių, nes tik tėvų pavyzdys yra vienas svarbiausių veiksnių, turinčių įtakos vaiko elgesio formavimuisi.

 

 

Informaciją parengė: RPBSPC Pakiršinio Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja A. Utkienė

 

Atgal