Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“ paminėjo Žemės dieną

Kasmet kovo 20 d. visame pasaulyje minima Žemės diena, astronominis pavasaris. Šią dieną primename žmonėms, kad turime susivienyti dėl bendro tikslo - Žemės išsaugojimo. Tai puiki proga kiekvienam pagalvoti ką mes turime daryti, kad neterštume savo planetos ir ji liktų tinkama gyventi ateities kartoms.
 
 
 
Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas" lankytojai Žemės dienos proga diskutavo apie taršos, energijos ir išteklių eikvojimą. Vaikai prisiminė kaip teisingai reikia rūšiuoti šiukšles, kaip svarbu mažinti vartojimą, svarstė kaip panaudotus daiktus galima prikelti antram gyvenimui, perdirbti, pataisyti ar padovanoti. 
 
 
 
Kūrybinių dirbtuvėlių metu, vaikai gamino žemės gaublį ant kurio nurodė labiausiai dėl žmogaus veiklos kenčiančias vietas, nykstančių gyvūnų rūšis, kertamus medžius, didžiulę oro taršą. Vaikų rankos aplink žemės gaublį simbolizuoja rūpestį dėl planetos ateities, pilietinę nuostatą dėl gamtos saugojimo ir tausojimo. Žemė - mūsų visų namai, todėl jos išsaugojimu privalome rūpintis visi!

 

Informaciją parengė:
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas" socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė

 

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku