Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Pakiršinio vaikų dienos centro išvyka į Kėdainių kraštą

Pakiršinio vaikų dienos centro „Gandriukas" lankytojai, lydimi vaikų dienos centro darbuotojų: Aušros Utkienės ir Almos Bagdonienės 2019 m. birželio 10 dieną vyko į kelionę, kurios metu aplankė Kėdainių senamiestį su jame išlikusiomis akmenimis grįstomis gatvelėmis, apžiūrėjo apleistą pastatą užmūrytais langais, kurį puošia įvairūs personažai, rotušę, ištyrinėjo saulės laikrodį, stebėjosi paminklu Radvilų giminei atminti, aplankė evangelikų reformatų bažnyčią, kurios rūsyje yra Radvilų šeimos mauzoliejus, o po pietų kelionė tęsėsi į teminį kaimą „Nociūnų muilinyčia".
 
 
 
Trijų valandų edukacinė programa, kurios metu metu buvo skanaujamos žolinės arbatos, žaidžiami įvairūs žaidimai, dainuojamos dainos, užduodami klausimai, atliekamos praktinės užduotys (muilo vyrimas su įvairiomis žolelėmis, kruopomis), prabėgo akimirksniu. Atsakę teisingai ir gerai atlikę užduotis vaikai sulaukė dovanėlių. Po užsiėmimo ragavo šeimininkių ant laužo išvirtos „šilkinės" košės.
 
 
 
Pilni gerų įspūdžių ir pavargę nuo kaitrios saulės, bet laimingi vaikai grįžo namo.
 
 
 
Išvyka buvo organizuojama įgyvendinant projektą: „Vaikų dienos centras „Gandriukas" (lėšas skyrė LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija).
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informaciją parengė: RPBSPC Pakiršinio VDC socialialinė darbuotoja A. Utkienė

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku