Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras

Neuroedukacinis renginys Šiaulėnuose

2019-09-30 į Šiaulėnų miestelio bendruomenės namus rinkosi tėvai ir vaikai sudalyvauti neuroedukaciniame renginyje. Jį šeimoms padovanojo Radviliškio visuomenės sveikatos biuras. Šeimos susitiko su neuroedukatore Rėda Gridaitiene, kuri mokė dalyvius kaip ugdyti socialinį, emocinį, dvasinį intelektą - pokalbių, tylėjimų, pasakų kūrimų, piešimo metodais. Ji mokė tėvus ir vaikus kaip sustiprinti emocinę ir dvasinę sveikatą, tarpusavio bendravimo įgūdžius, savireguliacijos, gebėjimo pateikti informaciją, taisyklių laikymosi, pagalbos vienas kitam svarbą. Visa informacija buvo pateikta žaismingai, visiems dalyviams labai patiko. Renginio pabaigoje vaikai gavo Radviliškio visuomenės sveikatos biuro parengtas dovanėles. 
 
 
 
Dalyviai nuoširdžiai dėkoja Radviliškio visuomenės sveikatos biurui, neuroedukatorei Rėdai Gridaitienei, Šiaulėnų bendruomenei už šiltas patalpas.
 
 

 

Informaciją parengė:
RPBSPC socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Rūta Šimkutė ir Ona Rimšienė

 

Atgal

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Mūsų Privatumo politiką rasite čia . Sutinku