Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Gyvenimas – kaip knygos rašymas: be abejo, svarbu ją pradėti rašyti, tačiau skaitytojai jos niekada neišvys, jei knyga nebus ištikimai rašoma ir galiausiai nebus parašyti paskutinieji sakiniai, atliktos galutinės korekcijos. Taip ir žmogaus gyvenimo vertė, prasmė ir turinys giliausiai atsiskleidžia tik gyvenimo brandoje – senatvėje. (Pastorius Ramūnas Jukna)
Kasmet spalio 1 dieną yra minima pagyvenusių žmonių diena. Džiaugiamės, kad Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre šią dieną minime jau tradiciškai.
Kaip ir kiekvienais metais, socialinio darbuotojo padėjėjai, savo sukurtais rankų darbo atvirukais, pasveikino paslaugų gavėjus su šia gražia diena. Taip pat prie sveikinimų ir atvirukų kūrybos prisidėjo ir vaikų dienos centras.
Radviliškio prapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kolektyvas džiaugiasi, kad prie šios gražios dienos paminėjimo prisidėjo ir Radviliškio miesto kultūros centras, kuris kiekvienam paslaugų gavėjui padovanojo dovanėles.
Mieli mūsų senoliai, kiekvienam iš Jūsų linkime pačios didžiausios sveikatos ir stiprybės, būti mylimiems, suprastiems ir išklausytiems. Dėkojame už Jūsų sukauptą patirtį, išmintį, širdies šilumą, kuria dalinatės su aplinkiniais.
RPBSPC informacija
Pakeisti teksto dydį